Видобуваємо перегляди і охоплення для контенту
Вітаємо в світі Mediaсraft! Його створила Агенція розвитку локальних медіа "Або" для 8 локальних редакцій з Донецької і Луганської області. Тут ми будуватимемо стратегії просування контенту, щоб отримувати більше цінного медіаресурсу - уваги аудиторії.
Правила гри
Щотижня учасники отримують три нові завдання для просування контенту - медіасеріалів про місцевих жителів.

Кожне з них допомагає активніше працювати з аудиторією в соцмережах, використовувати нові формати, шукати нові джерела трафіку для матеріалів. А отже - отримувати більше переглядів і реакцій.
За виконане завдання можна отримати ресурс - золоті злитки, алмази або вугілля. По завершенню гри їх можна буде обміняти за актуальним курсом на корисні журналістські ресурси.
- вугілля
- золоті злитки
- алмази
1 золото
Протягом тижня опублікувати два пости у Facebook про бекстейдж підготовки медіасеріалу
4 вугілля
Пост "Топ-5 матеріалів минулого тижня". Створити картинку, скориставшись дизайн-сервісом Canva
1 алмаз
Дослідити, які формати у соціальних мережах 5 національних та 5 нішевих медіа набирають найбільше реакцій та охоплення. Створити адаптації цих форматів для своїх сторінок


2 золота
Опублікувати спільний лонгрід медіасеріалу #1
3 пости за тиждень в різних форматах
3 вугілля
Пост "Топ 5 кращих матеріалів про відпочинок в регіоні". Створити картинку, скориставшись дизайн-сервісом Canva
2 алмаза
Переупакувати будь-який матеріал з сайту в корисний пост для соцмереж (пост-список корисних порад, фактів чи лайфхаків). Замість картинки можна використати гіфку з Giphy.com

А ось інші медіаігри від Агенції "Або"
Це проект створено в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.