ТРЕВЕЛ-БЛОГЕР 2020
НАЙКРАЩИЙ
Блогери — це ті люди, які надихають нас на нові мандри! Вони радять, діляться корисними лайфхаками та пропонують готові маршрути. Кожен з них має свій неповторний стиль, вони веселі і відкриті, вони не бояться бути суб'єктивними. Адже формат блогу дозволяє ділитися з іншими власними відчуттями і переживаннями. І це те, за що ми всі так любимо блоги.

З улюбленими блогерами ми можемо побачити світ, не виходячи з дому. А це так важливо у часи пандемії. Хоча наших героїв пандемія не спинила! Хтось продовжує мандрувати тими країнами, які відкриті для громадян України, інші ж переключилися на Україну. І це прекрасно! Адже за 2020 рік ми отримали безліч ідей для мандрівки рідною країною!
Ми зібрали 18 популярних українських тревел-блогерів, які плідно працювали у 2020 році. Це неймовірні люди, кожен з них унікальний і створює чудовий контент. Обирайте свого фаворита!
*Редакція вибрала саме цих 18 блогерів на основі кількості підписників, рекомендаціях мандрівників та за власними суб'єктивними критеріями
Троє переможців отримають набори сублімованої їжі від компанії ЇDLO.

Сублімати – це не просто їжа швидкого приготування.

Завдяки технологіям, така їжа зберігає свій смак, корисні властивості і калорії, які так необхідні під час мандрів.
Голосування стартує 30 грудня 2020 року та триватиме до 12:00 11 січня 2021.
Обирайте свого улюбленого блогера та діліться у соцмережах!
Над проєктом працювали
Слідкуйте за нами в соцмережах