Ми створюємо мережу онлайн-медіа у містах з населенням до 250 тисяч.

шукаємо надійних партнерів, яким безкоштовно надамо сайт на сучасній платформі The CityЯкщо з вами можна мати справу і ви вас цікавить медіа-бізнес — читайте далі
Участь у проекті — це можливість:
Запустити у місті незалежне онлайн-видання
Міське видання, яке не залежить від інтересів влади чи олігархів, орієнтується на зміст і якісну візуальну подачу. Такі онлайн-медіа на платформі The City вже працюють у 27 містах України, і це можливість стати її частиною та прикладом для конкурентів.
Розширити
або створити
власний бізнес
Заробляти на рекламі навіть у невеликому місті — цілком реально. І значну частину часу ми приділяємо саме налагодженню роботи рекламних відділів редакцій та навчанню комерційних менеджерів. Наші редакції вміють робити круті спецпроекти — і ось приклад.
Створити
у місті
впізнаваний бренд
У майбутньому під брендом Місто.City може працювати не лише онлайн-видання, але і будь-який міський простір чи заклад. Навколо бренду можна об'єднувати активістів та відомих людей, проводити офлайн-зустрічі та формувати лояльну спільноту.
Переваги співпраці з нами
Зручна CMS-платформа
Швидкий
запуск
Щоденна підтримка менторів
Налагодження редакційних процесів
План розвитку
на рік
Участь у спецпроектах
Як це працює
З нуля до впізнаваного бренду -
за три місяці!
Створюємо команду
3-4 людини, які стануть редакцією новоствореного медіа. Підписуємо угоду про співпрацю з вами як власником
Безкоштовно запускаємо сайт
На платформі The City, на якій вже працюють 27 міських видань
Призначаємо ментора
Він навчає команду працювати з новими форматами та темами, щоденно протягом року, організовує та контролює роботу редакції
Запускаємо комерційний напрямок
Спільно з власником розробляємо схему монетизації видання і відповідаємо за її реалізацію
Наша мережа
27
успішних локальних сайтів
по всій Україні. І їхня кількість росте
1,5+ млн
переглядів щомісяця
110+
журналістів у спільноті,
і нас стає більше
Зробити бізнес на медіа - реально.
Ось дві історії успіху,
які це підтверджують
Сайт запустився в жовтні 2018-го. На той момент у команді було п'ять людей — головний редактор, дві редакторки, комерційний менеджер та smm-менеджер, сильна мотивація та фінансова підтримка місцевої IT-компанії, яка була зацікавлена у появі в місті незалежного видання. Вона покривала заробітну плату редакції, оренду офісу та витрати на просування проекту, не втручалася у редакційний план видання чи підхід до висвітлення певних тем.

З березня 2019-го команда працює самостійно — вже у складі трьох людей. Кожен з них отримує по 30% від прибутку, 10% йде на розвиток. Витрати на оренду офісу залишив за собою інвестор.

Ще зі старту команда вирішила працювати у форматі міського лайфстайл-журналу без криміналу, скандалів та політики. У рекламі вони зробили ставку не на традиційну для локальних медіа банерку, а одразу пропонували нативні формати та підходи, які до цього ніхто не робив на місцевому медіа-ринку. А ще редакція не боялася виходити із зони комфорту.

Так, на другому місяці роботи вони запустили спецпроект із декількох матеріалів — "Їжа в місті" з оглядами місцевих кафе, який підтримав місцевий call-центр. А на третьому — лайв-проект із 7 серій "Підкачатися за 90 днів" зі спортклубом. Такі проекти — можливість не лише отримати нових читачів, але і яскраво заявити про себе і змусити обговорювати публікації в офлайні.

Позаду у команди — три місяці самостійної роботи, протягом яких вони почали заробляти більше, ніж за всі попередні місяці. Попереду — ще більше роботи над формуванням лояльної аудиторії, відповідальності за позитивні зміни у місті та креативні проекти для місцевих та регіональних підприємців.
Запустилися у серпні 2018 року. Сайт став першим у місті онлайн-виданням і швидко захопив як інформаційних, так і рекламний ринок. Команда з трьох людей організували з нуля нову редакцію: в кожного з них був мінімальний (або взагалі відсутній) досвід роботи в медіа і бізнесі.

Вже з третього місяця роботи прибуток від реклами складав від 10000 до 18000 тисяч гривень на місяць. Велике охоплення аудиторії приваблює клієнтів і досі. За час роботи на сайті з'явилося більше 120 рекламних текстів, банерів і відео для соцмереж.

Фішка редакції, яка дозволила вийти на самоокупність, пакетний продаж реклами: банер + публікація + відео. За такий «набір» клієнт платить $100.

Наразі сайт монетизований і забезпечує редакцію. Для розширення можливостей команда бере участь у грантових контент-проектах та планує найняти комерційного менеджера, щоб працювати з рекламою в посиленому режимі.
Умови участі у проекті
1
Готовність фінансово підтримувати команду до моменту виходу на самоокупність
2
Готовність не втручатися в редакційну політику видання
3
Відсутність конфлікту інтересів
Давайте знайомитися
і створювати круті медіапродукти разом!
Напишіть нам у Facebook, якщо маєте питання.
Або лишіть свої контакти,
і ми обов'язково зв'яжемося з вами