Реклама на міських сайтах мережі The City
для бізнесу і соціальних проектів
655 тисяч
читачів
38
міст
1 млн 690 тисячі
переглядів
(дані Google Analytics за вересень 2019)
Розповідаємо історії.
Доносимо ідеї.
Знаходимо клієнтів серед жителів невеликих і середніх міст України.
Замовити рекламу
Заповніть дані - і ми з вами зв'яжемося:)
Ваше імя
Мейл
Телефон
Що хочете прорекламувати?
Маєте термінове питання або не любите електронні форми — дзвоніть нам прямо зараз: 050 642 55 75
Запустити сайт у своєму місті
Заповніть дані - і ми з вами зв'яжемося:)
Ваше імя
Мейл
Телефон
В якому місті хочете запустити сайт?
Маєте термінове питання або не любите електронні форми — дзвоніть нам прямо зараз: 050 642 55 75
Рекламні формати |
Можемо розмістити рекламу на одному сайті мережі, на всіх одночасно або лише на тих, які оберете ви самі.
СПЕЦПРОЕКТ
Серія матеріалів, які створюються у партнерстві з компанією. Вона забезпечує цікавий та корисний контент для читачів. У тексті — нативні прояви бренду, посилання, згадування на початку та/або в кінці, а також у пості на Facebook. Також можлива розробка брендування для сторінки.
від 3000 грн (від 3 матеріалів)
РОЛИК ДЛЯ СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖ
Відео від 1 до 5 хвилин з можливістю додавання титрів та лого партнера. Розміщується на сайті, а також у соціальних мережах видання — Facebook, Instagram та YouTube. Формат — огляд чи тест редакції, історія компанії у форматі кепшн або інтерв'ю з керівником чи власником бізнесу.
від до грн/хвилина
ПРОМО-НОВИНА
Новина про продукт, відкриття закладу, акції, пропозиції чи зміни у компанії. Короткий формат з декількома фото та невеликою кількістю тексту. Довідкова інформація з контактами, цінами та посиланням на бренд.
від 450 грн
ПРОМО-СТАТТЯ
Матеріал, який створюється у партнерстві з замовником. Може бути у форматі огляду, репортажу, інтерв'ю тощо. Велика кількість фото, нативний прояв компанії — згадування на початку/в кінці текста, посилання на сайт чи соціальні мережі.
від 900 грн
ПОЯСНЮВАЛЬНІ КАРТКИ
Матеріал у форматі питання-відповідь, який складні речі пояснює простими словами. Експертом з теми може виступати співробітник компанії. Прояв — лого бренду на початку тексту, посилання на сайт або соціальні мережі. Матеріал руйнує міфи навколо продукту, розповідає цікаві факти про нього або дає відповіді на типові питання, які часто соромно поставити.
від 900 грн
ПІДБІРКИ І РЕЙТИНГИ
Список речей, продуктів, подій, місць тощо, які допомагають читачам зробити вибір у певній сфері. Короткий опис до 1 тисячі знаків, одне чи декілька фото, контакти компанії та посилання, кнопка "Замовити/Придбати".
Підбірка — від 450 грн

Рейтинг — від 900 грн


СПОНСОРСТВО
Спонсорство серії матеріалів, в яких розповідають не про сам бренд, а про теми, речі чи явища, які близькі його потенційним користувачам і з якими хотів би асоціюватися сам бренд. Сторінка може бути забрендована під спонсора і містити інформацію про нього на початку або наприкінці матеріалу.
від 1500 грн
КОНКУРСИ
Один з найпопулярніших форматів на сайтах мережі. Компанія виступає спонсором та нагороджує переможців призами. Сам конкурс протягом 2–3 тижнів гарантовано буде одним із найбільш відвідуваних розділів. На його сторінці можна розмістити інформацію про бренд, посилання на сайт. За результатами конкурсу також публікується фотозвіт з переможцями.
від 1200 грн
ТЕСТИ
Розважальний ігровий формат, який познайомить читачів з брендом. Цікаві та несподівані питання, веселі варіанти відповідей, посилання на компанію на початку тесту та в результатах. Функціонал дозволяє робити тести у декількох форматах на вибір.
від 1200 грн
БАНЕРИ
Ось так виглядають |
Промо-статті, тести, конкурси
Відео для соцмереж
Що цікавого було на «Битві шашликів» у Конотопі: хто переміг та як розважались
Редакція разом із друзями та партнерами організувала зустріч із читачами сайту та влаштувала кулінарний батл — «Битву шашликів». На заході побували понад 300 гостей, а як все відбувалося — показали на відео. У соцмережах ролик отримав 2,6 тис. переглядів.
Інші послуги
Таргетуємо рекламу в соціальних мережах
Виготовимо рекламні банери
Створимо дизайн рекламної продукції для мережі та офлайну
Розробимо сайт-візитівку для бізнесу
Агенція розвитку локальних медіа «Або»
050 642 55 75